17 colos Torq Thurst II. polírozott felnik eladók!!!!

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22130
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.09.14 20:15

szireta68 írta:az új felnik, ha jól emlékszem 15x7 colosak és a gumi sem annyira széles és peres, de nekem az valahogy jobban tetszik a Mustangon (1969.)
száguldozni úgysem fogok vele, nem arra van, főleg hogy körben dobfékek vannak rajta :vigyor:
egyébként csütörtökön visszük veterán vizsgára, drukkoljatok :stang:
Szoritok. :)

A Torinomon 15"-os felnik lesznek. És a Mustangomon is 18-asok vannak. Nekem is az tetszik, ha van gumi a keréken.

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.09.15 7:35

szireta68 írta:száguldozni úgysem fogok vele, nem arra van, főleg hogy körben dobfékek vannak rajta :vigyor:
Mivel kézi váltód van ne aggódj a fék miatt. Elvileg a motorfékkel tudsz mindig kombinálni és a féket már csak a közvetlen megállásnál kell erősen használni. Lassításhoz elég szokott lenni (legalább is nálunk), ha csak elveszem a lábam a gázról, ha komolyabban akarsz lassulni, akkor visszaváltasz és lassan felengeded a kuplungot (ne gyorsan, mert megállnak a kerekek :D ), aztán 20-nál rálépsz a fékre. Persze, ha lendületesen akarsz a forgalommal nyomulni, akkor kell fékezni, de nem rossz a dobfék, ne félj tőle, csak legyen JÓL beállítva... ;)

Csütörtökre meg drukkolunk :!:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.15 7:45

Csütörtökre drukkolunk...

de természetesen bármikor kicserélheted tárcsára, mert korabeli opció volt... szóval, ha úgy alakulnak a dolgok, én biztos megtenném...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.09.15 8:15

StangMan írta:Csütörtökre drukkolunk...

de természetesen bármikor kicserélheted tárcsára, mert korabeli opció volt... szóval, ha úgy alakulnak a dolgok, én biztos megtenném...
Igen, jó a tárcsafék, mert gondozás mentesebb, kevésbé melegszik, bár gondolom a Ford is rátette a komoly méretű hűtő bordákat a maga gyártmányára. Ugyanakkor egy hirtelen fékezésnél egy jól beállított dobfék nagyobb felületen fog... no meg azt se felejtsük már el, hogy a '60-as években a NASCAR, gyorsulási és más versenyeken is mentek a dobfékes autókkal, nem is rossz időket... :P

Válasz küldése