Fűtés szerelés

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
Chromlo
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2007.07.03 9:06
Tartózkodási hely: Vecsés

Re: Fűtés szerelés

Hozzászólás Szerző: Chromlo » 2012.08.06 15:52

boldo írta:Amúgy tudja valaki mi a megoldása a szar fűtésnek?
Nálam sokat segített, hogy leszigeteltem a csatornák összekötő ileszkedéseit.
Mi számít szarnak nálad?

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fűtés szerelés

Hozzászólás Szerző: somi » 2012.08.06 18:57

boldo írta:Amúgy tudja valaki mi a megoldása a szar fűtésnek?
Téli üzemben levegőcső le ( majdnem, mint a Trabinál :mrgreen: ), hűtő egyharmad kartonpapírral kitakar, továbbá országúti közlekedés, hogy meglegyen a folyamatos emelt fordulat .... Így tettünk tavaly a 66-os túra előtt, felsorakoztunk Oszi udvarán vagy három mustanggal egy ilyen jó kis fűtéshatásfok-javításra :sapi:

Mindjárt egészen megjavul, és nemcsak +10 fok feletti külső hőmérsékletnél szolgáltat meleget, hanem akár 0 fok közelében is :mrgreen:

Avatar
boldo
Úrvezető
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.07.29 11:44
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Fűtés szerelés

Hozzászólás Szerző: boldo » 2012.08.06 20:09

Chromlo írta:
boldo írta:Amúgy tudja valaki mi a megoldása a szar fűtésnek?
Nálam sokat segített, hogy leszigeteltem a csatornák összekötő ileszkedéseit.
Mi számít szarnak nálad?
pl az, hogy sokáig tart amíg egyáltalán hajlandó valami langyit fújni, kb 5-6 km. Álló helyzetben melegítésnél is baromi sokára kezd el fűteni, és akkor sem az igazi. pl olyan igazi forró levegőt még nem tapasztaltam eddig... A tippjeim: levegős hűtő(fűtő)rendszer, rossz termosztát(vagy nem megfelelő nyitási fok), illetve mostanában jutott eszembe, hogy ez lehet-e vízpumpa?-ez utóbbi sejtésem szerint gyári, nem lehet esetleg, hogy nem szállít eleget? Egyébként a hűtő és fűtőradiátorok teljesen tiszták, egyrészt ki lettek mosva még tavaly nyár végén, másrészt mindig csak jó minőségű fagyállót raktam bele. Elvileg a hűtőrendszer rendesen ki lett légtelenítve. Mondjuk most nincs akkora nagy szükség rá..:D
just an old Ford...

Válasz küldése