2007 Saleen Parnelli Jones Limited Edition Mustang

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.12.18 22:54

Látom, még a szuperkukacod is Parnelli színekben pompázik. :D

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.12.18 23:00

ez van, bukom a sárgákra... :monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2007.12.19 8:32

LeMans67 írta: Az mi off gépem anno küszöbig rücsis gyári fénnyel volt fújva, nem látszott semmi kavics, mert nem ütötte le sose és a lökösök gyári feketék voltak a tükrökkel együtt. Jól nézett ki, sokkal jobban, mint a színre fújtak... (Nem is akartam sose lefújni). Soha semmi nem látszott meg rtajta, ha jól emlékszem, pont Te dühöngtél a múltkor a lökösöd miatt...Legalább anyagában lenne színezve a műanyag és akkor nem lenne gond, de ennyit nem szuánnka rá a gyárak...
A rücsizés is igen randa egy állat, még ha hatékony is. Nem a lökhárítóm miatt, hanem a parasztok miatt dühöngtem. Persze nem örülök, hogy sikerül neki gangolni, de akkor inkább javítgatom mint, hogy fényezetlen legyen.
Az egy tévedés, hogy fényezetlen nem látszik meg semmi. Sőt néha eltüntetni sem lehet egy-egy horzsolást (kivéve fényezéssel, persze :nuts: ).

TomiTomi írta:Ez Parnelli versenyautójára hajaz és azon nincs külső tükör. Se színre fújva, se feketén. Check picture above. Kacsint
De ha már van, nem úgy kéne, hogy korhű legyen!? Akkoriban fényezve volt. Különben is Parnelli Jones verdája tele volt a szponzorok matricáival, ez meg nem.
Egy egész jó ötlet, részletekben megbukó megvalósítása. Ráadásul ez a Mustang hasonlít 64-től 69-ig bármelyik évjáratra, de '70-71-esre nem igazán. Vagy az elejét kellett volna átszabni egy kicsit. Nem nagy ügy a lámpákat lefalazni és a hűtőmaszk széleibe tenni a rendes pilácsokat, ködlámpa helyett.
TomiTomi írta:A KITT inkább az FR500GT-re hasonlít. Nekem ez jobban tetszik. Ennyi.
Nekem az igazi problémám az, hogy ha valamit elitélünk egy autón, akkor egy másikon ne magasztaljuk már. StangBácsi mindig olyan karakán módon kifejti a véleményét a gagyizásról, de szerintem ennek a kocsinak még a világítós szelepsapkát is megbocsájtaná.
Na most ennyi!
:kbf:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.12.19 16:16

khm... ha gayizásról van szó, akkor az összes Mustang bekerül a gagyi-kalapba, mert valahol spórolni kell... ahol spórolnak az gagyi... ennyi...

ezért kell tudni dolgokat elfogadni....

mindig meg kell nézni mi a cél.... talán az Lincoln MKZ (vagy mi) a legutolsó gagyizásom... luxus autónak készül, de a spórolás látszik rajta... a luxusban ez gáz...

es muszkle kárnak készül, ami a muszkle kárságot jelenti, ott nincs spórolás... akkor nem is értem...

bandit, mi a pöcs van... megtaláltak a férfi mosdóban????? :brush:

amit előadtál, az harmatosan gyengusz :gonosz:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.06.11 9:55

TomiTomi írta:Asszem a Szőnyi útra ki kéne zarándokolnunk:

Ford Mustang Saleen 302 - amit persze mindenki más Parnelli Jones Edition-nek nevezne :rrr:

Kép
Felszereltség: ABS, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, bőr belső, HIFI, könnyűfém felni, CD-s autórádió, CD tár, ESP (menetstabilizátor), centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak, elektromos tükör, első tulajdonostól, fedélzeti computer, fűthető tükör, fűthető ülés, garanciális, immobiliser, ködlámpa, légzsák kikapcsoló, riasztó, szervizkönyv, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, állítható kormány, ülésmagasság állítás.

Leírás: Legújabb Saleen 302 modellből mindössze 500 darabot gyártanak majd, emléket állítva Parnelli 1963-as Indy 500-as győzelmének. Egyetlen színben, narancssárgában kerülT forgalomba az autó, ami Parnelli 1970-es versenyautójához hasonlít. A kocsit az akkori modelléhez hasonló szárnnyal és a hátsó üvegen lévő ráccsal látták el, ezenkívül egyedi első és hátsó lökhárítókat kapott. A versenyautós érzéshez hozzájárul az alumínium benzinbetöltő-nyílás. A sportosra hangolt futómű mellett az egyedi 19 colos felnik is részei a csomagnak, ezekre elöl 275/40, hátul 285/40-es gumik kerültek. A kerekek mögött 14 colos fékek bújnak meg. A fekete díszcsíkok felett trónoló 302-es szám sem. Parnelli 1970-es Boss 302 Mustangjához hasonlóan, itt is egy 302 köbinches (4.9 literes) V8-as motor rejtőzik az átalakított motorháztető alatt. A motor 370 lóerős, legnagyobb nyomatéka pedig 500 newtonméter. Ezt kovácsolt dugattyúk, hajtókarok, speciális főtengely és az új Saleen 302-es szelepfedél alkalmazásával érték el. Az utastérben a külsőhöz passzoló fekete-narancs bőrkárpitozást találunk. A sportülések mellé egyedi váltógomb és műszerek, valamint bőrborítású kormány is társul. A műszerfal tetejére a motorolaj állapotát jelző órák kerültek. Abszolút egyedi megjelenés limitált darab, 50-es gyártási szám.
(A felszereltséget nem kell túl szigorúan venni. ESP tuti nincs benne, de tudtommal fűthető visszapillantó sem. ;))

Egyetlen szépség hibája az ára: 19.500.000 Ft :hisztis: :hyper:
Ma áramszünet van a dolgozóban, így elugrottam a Szőnyi útra. A kereskedésnek csak egy udvara van, ahol a kocsikat tárolják, természetesen a Parnellit garázsban valahol. De movel érdeklődtem utána, természetesen rögtön felajánlották, hogy egyezzünk meg valami helyben és időben és odahozzák a kocsit. Ezt azért nem akartam velük megtenni, így elmeséltem, hogy fórumot üzemeltetek és ott szeretném bemutatni a "magyar" Saleen Parnelli Jones-t. Felírták a számomat és igérték, hogy szólnak, ha ott lesz a kereskedésben a kocsi. :rrr: Kíváncsi vagyok...

Annyi derült ki még a rövid beszélgetésünkből, hogy a Parnelliben 1500 km van.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.06.11 10:04

nah, majd meglássuk mi lesz belőle...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.07.23 22:18

Belefutottam egy magyarnyelvű bemutató oldalba itt.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.07.23 22:20

TomiTomi írta:Kép
Ez a svájci Parnelli most eladó. 2000 km van benne és 75 000,- CHF-ra tartják. ;)

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.07.24 5:35

:wow:

már intézem a hitelt... eladtam a lakást, a fél vesémet, a családot, meg az emeleten lakókat is... :monokli:

na jó... család és minden marad ;), de a szemben levő tízemeletes panelsort eladom :mrgreen:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.09.02 11:57

Picike tuning ennek a szép autónak:

Adrenaline Autosport Twin Turbo Parnelli Jones Mustang-ja


Avatar
MrMach1
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2007.07.07 3:16
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: MrMach1 » 2008.09.02 13:41

TomiTomi írta:Picike tuning ennek a szép autónak:

Adrenaline Autosport Twin Turbo Parnelli Jones Mustang-ja
Nemgyenge! :burnrubber:
672ló.... :rulez:
[color=#FC8023]1978 Ford MustangII Mach1 302 T-Top[/color]

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.09.24 21:01

KépKép

Avatar
SSzabi
Kabóca
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.04.14 20:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2007 Saleen Parnelli Jones Limited Edition Mustang

Hozzászólás Szerző: SSzabi » 2011.03.11 18:22

Volt ma egy a Hungexpóban, itt van 2 képem róla, csodaszép :-)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SSzabi 2011.03.11 20:57-kor.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2007 Saleen Parnelli Jones Limited Edition Mustang

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2011.03.11 19:44

Nekem is nagyon tetszik. Köszi a képeket. :klassz:

A tied esetleg?

Avatar
SSzabi
Kabóca
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.04.14 20:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2007 Saleen Parnelli Jones Limited Edition Mustang

Hozzászólás Szerző: SSzabi » 2011.03.11 20:56

Sajnos nem, csak csodálója vagyok :)

Válasz küldése