Érdekes lehet... eladó autók

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2016.11.30 8:55

Biztosan nem valós a km. Azért a kasztnin látszik a használat. 50.000 KM alatt (hacsak nem állt éveket a szabad ég alatt) nem így néz ni.

Avatar
Angel
Úrvezető
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2014.12.19 7:24
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Kapcsolat:

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Angel » 2016.11.30 13:03

Valaki valamit róla?: :?:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mu ... k-10771356" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2016.11.30 14:38

Kép

Régen egy Ford szerelő srácé volt (Teszlák Ricsi), aki tuningolta, majd eladta. Átment x tulajdonos kezén, (papíron) egyre erősebb lett.

Végül megvette egy fiatal srác, utána kiderült, hogy nem lehet forgalombahelyezni, mert teher van rajta. Ezzel futott köröket és közben Oszival szereltette. Hogy mi lett a vége, nem tudom, de meglep, hogy már ismét piacon van...


Amúgy szerintem Mustang II-ért ennyi pénz itthon elég sok... :nemtom:


Levezetésként még ajánlom ezt a topikot: http://www.ford-cruising.hu/forum/viewt ... f=10&t=484

Avatar
Angel
Úrvezető
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2014.12.19 7:24
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Kapcsolat:

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Angel » 2016.11.30 17:48

A motorháztetőn lévő air scoop-kinövés valóban szükséges vagy csak optikai tuning?
Nekem eredetiben jobban tetszett... És tényleg elég drága.

Avatar
Peti320
Kabóca
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016.01.29 21:48
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Peti320 » 2016.12.01 7:21

"A világon mindenkinek hinnie kell abban hogy képes valami olyasmit nyújtani, amit a világ nélküle nem kapna meg"

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2016.12.04 10:32

ez mi volt? már nincs fent a hirdetés

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2016.12.05 10:46

Nekem a link sem tűnik jónak...

Avatar
Peti320
Kabóca
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016.01.29 21:48
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Peti320 » 2016.12.06 4:44

"A világon mindenkinek hinnie kell abban hogy képes valami olyasmit nyújtani, amit a világ nélküle nem kapna meg"

Avatar
Peti320
Kabóca
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016.01.29 21:48
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Peti320 » 2016.12.06 4:47

Na most nekem jonak tunik. Errol tudni valamit? Mar regota hirdetik. Kar, hogy ilyen keves van elado ennyiert es ami V8-as
"A világon mindenkinek hinnie kell abban hogy képes valami olyasmit nyújtani, amit a világ nélküle nem kapna meg"

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2016.12.06 8:45

Most nekem is bejött, pedig nem látok különbséget a két link között... :nemtom:

A Mustangról:
- ha érdekel, mindenképpen kérd el az alvázszámot (VIN). Ezzel lehet információkhoz jutni.
- nekem hiányzik, hogy nincs kép a motorról, csomagtérről. (Aljáról nem is beszélek, azt valahogy sose szoktak.)
- műszerfal: az utaslégzsákon az IUP (Interior Upgrade Package) alumínium borítása van, a többi helyen valami egyéni megoldás. De ez csak esztétikai kérdés
- a váltókar is tuning
- nincs ültetve, eredeti 17es kerekek vannak rajta (átfestve)
- 309 LE: gyárilag, átszámolva DIN LEre 304-305 között van a teljesítménye.
--- vagy rosszul írták
--- vagy tuningolták: pl nyitott légszűrővel, más kipufogóval, esetleg a vezérlő szoftvert cserélték le. Bár ezek együtt akár 30 LEt is hozhatnak és még nem láttam hirdetést, amely ebben a kérdésben visszafogott lett volna
- oldalindexet kapott, biztos át van építve EUs előírásokra. Cruise Control tesztelni kell, sajna sokszor tönkre teszik az átépítéssel. (Amúgy is érdemes vásárlás után megnézni, hogy hogyan oldották meg, nehogy tönkre menjen a buszvezérlő.)
- nézd meg valakivel, aki látott autót. Ha nektek megfelel, akkor adok egy Pest közeli szerelő srácot, akivel nézesd meg. És attól függően, hogy mit mond, vedd meg végül.

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2016.12.06 10:16

Tomi nagyon jól összefoglalta, csak néhány kiegészítés:

Body kit van rajta (legalábbis gyáritól eltérő motorháztető, lámpa, lökhárító). Ez legtöbbször annak a jele, hogy az autó nagyon törött volt és eladásra olcsóbb utángyártott karosszériaelemekkel összerakni. A belsején lévő módosítások is utalhatnak a már eldurrant légzsákokra. A váltókart akkor szoktak cserélni, ha short throw shiftert tesznek bele, akkor rövidebbek a váltóutak, de ezt csak akkor szokták tenni, ha rendszeresen pályán hajtják az autót).
Azt is érdemes megkérdezni, hogy mikor került be az országba.

Ugyan minden nap történnek csodák, de ha viszonyleg frissen behozott, body-kites autóról van szó az esetek 90%-ban rommár tört roncsot állítottak talpra és dekoráltak ki eladásra.

Avatar
Peti320
Kabóca
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016.01.29 21:48
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Peti320 » 2016.12.06 16:52

Basszus miket nem tudtok. Hat undorito ez a sok europai szabvany. En tuti nem varrialnam at :). Nem tudom, hogy honnan tudtok ennyi mindent a mustangokrol, de szeretnem en is ennyire vagni a :). Szomoruan hallom h a body kit csak egy alca sokszor :(
"A világon mindenkinek hinnie kell abban hogy képes valami olyasmit nyújtani, amit a világ nélküle nem kapna meg"

Avatar
Azati Vagyok
Úrvezető
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2011.06.14 20:15
Tartózkodási hely: béépéé

Re: Lincoln Continental

Hozzászólás Szerző: Azati Vagyok » 2017.01.06 9:34

Sziasztok! Hahun van fent egy 78as convertible.
Piros
Ismerjuk? Egyik baratom szemezget vele de nem akar porul jarni
"As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride"

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lincoln Continental

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2017.01.06 14:13

Egy link jó lenne...

De ha az, amire gondolok, akkor Siket Gyuri hozta be, kisszériás építés, hisz nem létezett gyári kabrió.

Párszor láttam, messziről tetszett. Ha megnézte, neki OK, akkor nézesse meg egy szerelő sráccal, akit mondok majd neked.

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2017.03.01 17:38

Hát akkor, eladó a Mustangom. Részletek a fórumozók és autóik rovatban. Egy rövid összefoglaló:
10 éve nálam, törésmentes.
Az elmúlt években a következőket kapta:
Motor felújítás, Com cams veztengely, Ford Racing aluminium hengerfejek, új injektorok, új hűtő és hűtő ventillátor, új gyújtástorony, VEM írható computer a hozzá való kijelzővel, amin a víz hőmérséklettől a lamda jelig minden nyomon követhető és laptopról írható, váltó felújítás, 2800 RPM stall converter, shift kit, SSC 13' első fék kit, kasztni merevítés, Ford Racing ültetőszett, KYB gátlók, rozsdamentes kipufogórendszer, 3.73-as végáttétel, új, prémium minőségű prémium tető, stíling bar, új első és hátsó lámpák.

ára 2.8 MFt.

Válasz küldése