Vennék egy 14", 4x108as lemezfelnit

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2007.10.02 13:17

LeMans67 írta: Esztergáltat nem tennék fel :(
Tehermentesítő más dolog, hisz szite minden alufelnihez kell...
Rendesen kicentírozva nincs azzal baj. Egyébként esztergályosok csinálnak mindenféle tehermentesítőket, vagy épp szabályoznak féket, oszt az is jó. (Persze tekintsünk el a lelkes, de kevésbé ügyes iparosktól!)

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2007.10.02 13:25

Bandit írta:Rendesen kicentírozva nincs azzal baj. Egyébként esztergályosok csinálnak mindenféle tehermentesítőket, vagy épp szabályoznak féket, oszt az is jó. (Persze tekintsünk el a lelkes, de kevésbé ügyes iparosktól!)
Látod én nem a centirozástól húztam magam, hanem, hogy ha sokkal nagyobb a lyuk akkor már nem lesz szinte csak egy sima felület, nem pedig a húzott nagy felfekvés. Tehermentesítő nekem is kellett Opelbe, de az más dolog. Ott megmarad a felni hajlított merev felülete és azt támasztja fel. Ha leesztergálják, akkor szinte csak egy élben fog feltámaszkodni, az elég kevés szvsz...

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.10.02 13:33

khm.... nagyon jó csevej.... már csak arra lennék kiváncsi Fölesznek lett-e végül felnije... :szemi:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Válasz küldése