3. Szlovák Mustang Találkozó, Trencin, SK, 2010.07.31

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.07.26 7:38

Lyányok, lyányok!

Ekkora követ azér ne dobjatok mi kis állóvizünkbe.

@oszi: Nem hiszem, hogy ezen az egy talin kéne lemérni az amerikai fordos közösség összetartását... Minden jel arra mutat, hogy ez az esemény különböző okokból nem lesz sikeres a fórumunkból nézve. Van akit a helyszín, van akit az időpont, van akit az autója, van akit a körülményei tartanak vissza a részvételtől...

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Hozzászólás Szerző: oszi » 2010.07.26 19:33

sziasztok . Látod ezért nem fórumoztam eddig , mert az élő szóhoz képest félreérthető , a mondatok hangsúlya , rövividsége , netán botcsinálta bepötyögése miatt . Eszem ágában sem volt kritizálni , piszkálni , pusztán érdeklődtem . Amúgy én inkább csinálni szeretem mint beszélni róla . Valóban nem fontos , hogy épp milyen tipus , csak az hogy megpróbáljam kihozni a lehető legtöbbet . Hiszen közülünk igen keveseknek adatik meg , hogy olyan autót "vegyen " amit szíve szerint venne . Volt 80-as sor 6-os mustangom , ugyanúgy szerettem , jóléreztem magam mint a többi autómban . Sőtt megvettem három kilóért olyan évekig árult pusztulat romot , ami mindenki szerint már gyárilag "bűnronda" korcs volt, mégis 2évig építettem minden időm-enargiám-pénzem árán . ( amúgy igen kevesen értékelték ) De tavaly tavasztól őszig határtalan élvezettel tapostam ki a szemét , (10 000 KM) az eladásának a gondolata nélkül , míg egy barátom megkisértett a "gyerekkori "-álom MUSTANG cserélyével . Hogy milyen , nem mindeggy ? Na most végleg elástam magam előttetek , amúgy én sem biciglibelsőben élem az életem ugyanúgy próbálok úszni az árral szenben mint más , még ha néha erőn felül-is . Ha mégis van kedve csatlakozni valakinek egy ilyen ge..-hez mint én hát örömmel veszem . Végül ,eszemben sincs osztani az észt hisz mindenki tegye azt ami neki jó. Nekem jólesett volna nagyobb konvolyba menni , de jólesik két autóval kikirándulni-is . Beráti üdvözlettel OSZI
OSZI

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.07.27 6:54

Sokszor az a gond, hogy aki régebb óta olvassa a fórumot, az úgy érzi, hogy ismeri a sokat írókat. Viszont a sokat írók az első megszolalásnál "találkoznak" vele először és ezért egy túl közvetlen hangnem az elején meglepő lehet. ;) De ez itt nagyon OFF, még mindig örülnék, ha nyitnál egy topikot magadnak és ott mesélnél autós múltadról...

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2010.07.27 20:18

Csak egy gondolat az itteni közösségről és a "nem összetartó" Mustangosokról: az idei Mustang szülinapi rendezvényen 50 Mustang és sok más Usa forddal jöttünk össze és cruisingoltunk egy jót+ a rendszeres cruisingok is szép résztvevői létszámmal és remek hangulattal mennek.
Csak megjegyzem, nyáron borzalmasan nehéz bármit szervezni, mert a sok ember általában sok különböző időpontban megy nyaralni, ráadásul szinte minden hétvégére jut valamilyen találkozó, így ez is nehezíti a dolgokat.

Amúgy szuper a társaság több mint 2 éves cruisingos "múltam" alatt csak pozitív élményekkel lettem gazdagabb és azért is szeretem ezt az oldalt, mert más fórumokkal ellentétben mentes az egymásnak ugrástól, anyázástól. Remélem, ez a jó szokás sokáig megmarad!

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.07.28 20:19

Okéoké, biztos túlreagáltam már megint.

Oszi, ha írsz valamit az autódról, szép képekkel, még egy bambira is meghívlak ha találkozunk :proszit:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.07.29 7:24

oszi írta:Kareszt ("szlovák") megkértem , hogy a Párkányi Pipót (T-BIRD) kérdezze meg , Ő vagy közülük valaki menne-e , és ha igen lenne e felvezetőnk . (holnapra megmondom.)
(oszi, neked és az autódnak megnyitottam a topikot itt.)

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Hozzászólás Szerző: oszi » 2010.07.29 22:44

Hát akkor erről a témáról utoljára . Gardedamunk nem lessz . Viszont 3 MUSTANGAL megyünk : 67-69-73 . A szlovák klub elnöke nagyon örül hogy megyünk és vár minket szeretettel . (mondá Karesz hisz , Ő beszélt vele . ) Be is szertam kicsit , mert ha várnak hát illene oda is érni , szerintük a repülőteret biztos megtaláljuk . Én képes vagyok "másfelé " kanyarodni mint kéne bármikor ha meglátok egy szerpentines hegyi utat . Ui.: a gyorshajtás csekkjét küldhetem ide ? sajna hejbe eurótalanítanának . inkább nem viszek azt vegyékel .
OSZI

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.07.30 7:12

Készíts fényképeket és akkor felteszem majd a képtárunkba. Jó utat!

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.07.30 10:31

Szerpentinekben gazdag, traffipaxmentes utat ! Nézzétek meg jól a szlovákok szép Mustangjait.

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Hozzászólás Szerző: oszi » 2010.07.31 22:11

Budapest -Trencin -Budapest , autópályán 650 kilóméter volt . Megérte . A találkozó tiszta-egyszerű-és nagyszerű volt . Mi fél egyre értünk ki , 1049-edik autóként , MUSTANG-ra utaló "M"-betűt kaptunk a beléptető kapun így már tereltek is a reptér megfelelő sarkába . Régi egysorba újjabb , egysorba , legújabb kétsorba -saccra 15DB/sor . De volt CORVETTE -TRUCK-és egyéb amarikai sor is . A kordon másik felén tuning só 30-40 autó, miközben 500 méterre egésznapos gyorsulás a felszálón . Magyar csapat több kocsival ,köztük a FIESTA 9.7-es idővel ! Mindenki udvariasan köszönt és örült nekünk még egy csúnya nézést sem kaptunk . Végül ketten mentünk LACIVAL , ott találkoztunk a TATABÁNYA-i M S E frissen beszerzett fekete ELENORKLÓN-jával (volt grafit is) , aki nálunk beválalósabban egyedül ment sátorral hogy sörözhessen . Nagyon szép álapotú autó volt szinte az összes. NANÁ HOGY NEKEM VARIÁLNOM KELLET , MEGKÉRTEM AZ EGGYIK MINKET KEDVESSEN MAGYARUL ÜDVÖZLŐ IDEGENT , HOGY A PRECÍZ-PÁRHUZAMOSAN PARKOLÓ LEGÚJABB SOR KÖZEPÉN ÁLLÓ SVÁJCI NARANCS-FEKETE GAZDÁJÁT KERÍTSE ELŐ, ÉS KÜLDJE AZ ÜRESEBB RÉSZRE , MERTHOGY CSAK SZEREGTNÉK MELETTE FÉNYKÉPEZKEDNI , KEDVESEN KÖRÜLNÉZETT , MAJD A SÖRSÁTORBÓ HOZTA IS A VIGYORGÓ SVÁJCI CSAJT . (NEM CSAK ÉN FOTÓZTAM MÉG JÓPÁRAN .) Hát nem nagyon akaródzott hazaindulni bizony maradtunk volna még szívesen . Ha lesz jövőre biztos megyek , még ha meszebb lesz is ! AZT MÉG NEM TUDOM HOGY KERÜLNEK IDE A KÉPEK , DE EGYSZERCSAK.
OSZI

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Hozzászólás Szerző: oszi » 2010.08.01 16:10

OSZI

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.08.01 19:55

oszi írta:HOGY A PRECÍZ-PÁRHUZAMOSAN PARKOLÓ LEGÚJABB SOR KÖZEPÉN ÁLLÓ SVÁJCI NARANCS-FEKETE GAZDÁJÁT KERÍTSE ELŐ, ÉS KÜLDJE AZ ÜRESEBB RÉSZRE , MERTHOGY CSAK SZEREGTNÉK MELETTE FÉNYKÉPEZKEDNI , KEDVESEN KÖRÜLNÉZETT , MAJD A SÖRSÁTORBÓ HOZTA IS A VIGYORGÓ SVÁJCI CSAJT . (NEM CSAK ÉN FOTÓZTAM MÉG JÓPÁRAN .)
Látom, Silvievel megismerkedtél. Amúgy szlovák csaj, csak kint él Svájcban. ;)

Amúgy nagyon sajnálom, hogy nem tudtam kimenni. :(

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.08.02 7:44

Kaptam a szervezőktől:

3. Szlovák Mustang Találkozó, első rész

<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xJ2BtQ4bDho&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xJ2BtQ4bDho&hl ... 2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>

Avatar
Zsozsó
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2007.08.05 19:30
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Zsozsó » 2010.08.02 16:55

Ember tervez Isten végez :( Szépen összekészültem,de reggel 7-órakor még szakadt az eső, így itthon maradtam.Majd jövőre ha megérem :!:

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Hozzászólás Szerző: oszi » 2010.08.04 21:12

Sziasztok . A v8-ra sikerült könyebben feltenni a képeket, még próbálkozom. Nem töröltem ki a telefonom memóriáját már rég ídy persze megtelt , emiatt nem teljes átfogó az album , csak úgy kattogtattam össze-vissza , ha tudtam volna jobban beosztom . (nem vagyok Cezaromániás hogy minden második képen az én autóm látszik , csak azt hittem van hely bőven a többinek-is .) Amúgy meglepő tanúság volt , amikor már a hazai autópályán felejánlottam Lacinak , cseréljünk autót hagy lássa a sajátját az úton menetközben innen-is, onnan-is . Hát énis láttam az enyémet , meg is lepett milyen kiba..ott alacsony , és mennyire csúnyán be van esve alá a kerék . Hát ezt áló helyzetben körbesétálva ,nam láttam eddig . Amúgy nagy a szerelem . Üdv mindenkinek
OSZI

Válasz küldése