3. Szlovák Mustang Találkozó, Trencin, SK, 2010.07.31

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2010.06.28 10:55

nem, pénteken mennénk, hogy ne kelljen a gyorsulást kihagyni, viszont szombaton nem szeretnék reggel 6-kor indulni.

Vasárnap viszont már van programunk, így a tűzijátékra nem maradunk, hanem du. elindulunk vissza.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.06.28 19:31

Értem.

Mivel még nemtom, hogy mikor és hogyan menjek, más meg még nem jelentkezett, esetleg foglalhatnál magatoknak egy szobát. A feljebb belinkelt angolnyelvű doksiban van két ajánlott szálló.

Avatar
Zsozsó
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2007.08.05 19:30
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Zsozsó » 2010.06.28 22:04

Az útvonal teljesen jó, Esztergomban csatlakozok :D .Szombati indulásra gondoltam és szombat esti szálásra két főre.A sátrat én is kihagynám, a 30 EU gondolom fejenkénti ár, ha Péter segít megköszönöm.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.06.29 6:02

Alábbi két szállót ajánlják a szlovákok:

Pension Formula

http://www.penzionformula.sk/

két ágyas szoba 52 EUR



Pension Evergreen

www.penzionevergreen.sk

két ágyas szoba 39 EUR + 3,90 a reggeli


Mindkettőnél azt kérik, hogy a következő személlyel vegyél fel kapcsolatot:

foglalás:
Juraj Vrazba
tel : +421911295053
e mail : pascalv (kukac) post.sk



@Zsozsó: Melyik útvonalra mindod, hogy tökéletes? A közvetlenre, amire 4 órát mond a gugli Pesttől? Egyedül mész?

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2010.06.29 11:58

ok, segítek!

Köszi.

Annyi még, hogy nekem egy dolog bizonytalanná tette a részvételt, a jövő héten dől el. Ha tudok menni, jelzek.

Avatar
Zsozsó
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2007.08.05 19:30
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Zsozsó » 2010.06.29 18:59

TomiTomi írta:Alábbi két szállót ajánlják a szlovákok:

Pension Formula

http://www.penzionformula.sk/

két ágyas szoba 52 EUR



Pension Evergreen

www.penzionevergreen.sk




két ágyas szoba 39 EUR + 3,90 a reggeli


Mindkettőnél azt kérik, hogy a következő személlyel vegyél fel kapcsolatot:

foglalás:
Juraj Vrazba
tel : +421911295053
e mail : pascalv (kukac) post.sk



@Zsozsó: Melyik útvonalra mindod, hogy tökéletes? A közvetlenre, amire 4 órát mond a gugli Pesttől? Egyedül mész?
Arra gondoltam amit a Stang tett fel és átmegy Esztergomon, ez időben hoszabb de én ráérek.
Akivel fel kell venni a kapcs-ot Ő az aki tud magyarul? A mi talinkon az ebédnél ült mellettünk egy tálsaság és ott beszélt magyarul egy srác.Péter aki neked küldte angolul az infót és azt ajánlotta hogy segít a szállásnál ő beszél magyarul?

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.06.29 20:04

Senki sem állította, hogy itt beszélnek magyarul. A klub egyik főnökével tartom angolul a kapcsolatot.

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2010.06.30 8:43

sziasztok eldőlt, nem tudok menni... :(

Avatar
Zsozsó
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2007.08.05 19:30
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Zsozsó » 2010.06.30 19:14

TomiTomi írta:Senki sem állította, hogy itt beszélnek magyarul. A klub egyik főnökével tartom angolul a kapcsolatot.
Oksi majd ügyesen elboldogulok velük :D

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.06.30 22:05

Zsozsó írta:
TomiTomi írta:Senki sem állította, hogy itt beszélnek magyarul. A klub egyik főnökével tartom angolul a kapcsolatot.
Oksi majd ügyesen elboldogulok velük :D
Egy rövid emilt szívesen lefordítok Neked angolra.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.07.07 21:33

Családi program miatt én sem tudok menni... :|

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Hozzászólás Szerző: oszi » 2010.07.25 18:39

sziasztok . Most kapcsolódtam csak be , mert a kocsim elvesztett papirjainak a beszerzése a végtelenségig elhúzódott . Túl a sikeres vizsgákon , jövőhétre igérték a rendszámom . Az AUTÓZÁS örömére ,boldogan kijönnénk , de csak szobaton és vissza is jövünk délután . Két autóval vagyunk , van-e Közületek olyan(-ok) akikhez így csatllakozhatnánk ? Az indulás időpontjában-helyében rugalmasok vagyunk . (a BM nyilvántartása szerint nem helyeztek még forgalomba olyan autót mint az enyém , ezért 3 munkanap mire lekérik . Próbával belecsavartam 1200 mérföldet , de a külhont nem eröltetném , drukkolok a HIVATALNAK és magamnak . Baráti üdvözlettel OSZI
OSZI

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22125
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.07.25 18:53

Szia!

:welcome:

Sajna eléggé megfogyatkozott a lendület. Információim szerint csak Zsozso megy ki a talira...

Super lenne, ha bemutatnád a kocsidat itt. (Nyiss egy új topikot.) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen kocsitok van, amit még a BM nem ismert.

Tomi

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Hozzászólás Szerző: oszi » 2010.07.25 19:56

Szia TOMI , semmi extra csak a teljes tipusnév kiírásához ragaszkodtam . Úgy hallottam hogy szép állapotú autóik vannak , ez mást nem tesz kiváncsivá ? Kissé meglepnek szavaid , jól értelmezem hogy 1 autó képviselné kishazánkat ???? Szentül hittem hogy a nagy amerikai "biliben" egy keményebben összetartó FORD csapatnak lehetnék végre tagja ! ( ezesetben beérhettem volna 1 hétköznapi chevivel ? ) csak vicc volt. nam ismerlek Titeket de majdcsak összefutunk , nemtudnál 1 kicsit körbekérdezősködni a tagok között ? Biztos csak túlbuzgó vagyok az én hibám . Kissé kevés az idő . azért utaltam rá eddig nem mehettem volna , tudom sok a program , mindenki válogathat kedvére , de MUSTANG-os is olyan sok lenne ??? ÉN SZERETNÉK MINNÉL TÖBB MUSTANG KÖZÖTT LENNI AZ EGGYIK LEGALÁBB FÉNYKÉPEN / A SZÜRKE HÉTKÖZNAPOK KISZINEZÉSÉHEZ :
OSZI

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.07.25 21:01

oszi írta:Szia TOMI , semmi extra csak a teljes tipusnév kiírásához ragaszkodtam . Úgy hallottam hogy szép állapotú autóik vannak , ez mást nem tesz kiváncsivá ? Kissé meglepnek szavaid , jól értelmezem hogy 1 autó képviselné kishazánkat ???? Szentül hittem hogy a nagy amerikai "biliben" egy keményebben összetartó FORD csapatnak lehetnék végre tagja ! ( ezesetben beérhettem volna 1 hétköznapi chevivel ? ) csak vicc volt. nam ismerlek Titeket de majdcsak összefutunk , nemtudnál 1 kicsit körbekérdezősködni a tagok között ? Biztos csak túlbuzgó vagyok az én hibám . Kissé kevés az idő . azért utaltam rá eddig nem mehettem volna , tudom sok a program , mindenki válogathat kedvére , de MUSTANG-os is olyan sok lenne ??? ÉN SZERETNÉK MINNÉL TÖBB MUSTANG KÖZÖTT LENNI AZ EGGYIK LEGALÁBB FÉNYKÉPEN / A SZÜRKE HÉTKÖZNAPOK KISZINEZÉSÉHEZ :
OFF

Szia, Oszi, ez egy több szempontból is szimpatikus hozzászólás volt számomra.
1. Lehet, hogy nem a kíváncsiság hiánya miatt van kevés jelentkező.
2. Lehet, hogy nem az összetartás hiánya miatt nincs több vállalkozó szellem.
3. Nyugodtan vehettél volna egy hétköznapi Chevyt egy hétköznapi/vagy nem hétköznapi Ford helyett, én biztos nem sértődtem volna meg.
4. Valóban nincs sok kifejezetten Mustangos program, de reméljük, majd Te rendet teszel, és szervezel. Meg sok Mustangot, sok szabadidőt, sok benzint és sok új alkatrészt is szervezel hozzá.

Bármilyen furcsa, az itt jelenlévőknek is célja, hogy minél több Mustanggal és más amerikai Fordokkal minél több időt tudjunk együtt tölteni. Ám legmélyebb sajnálatunkra, az életünk nem kizárólag ebből áll.

De ha már imígyen berúgtad kicsi kocsmánk ajtaját, és lesújtó ítélettel álltál elő a hazai mustangosok hozzáállásával kapcsolatban, büfizhetnél valamit magadról és az autódról. Köszi.

ENDOFF

Válasz küldése