Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2015.05.25 21:29

Weekend Cruise



Dátum: 2015 augusztus 1-2.
Link: https://www.facebook.com/events/1376826839312853/
Checkpoint alapú rally lesz.
A pontokat a checkpointokon levő feladatok teljesítménye alapján kapjátok.
Fontos: nem a két checkpoint között megtett idő alapján van pontozás.
A köztes távokon közös gurulási élmény lesz a középpontban!
A feladatok autós ügyességi teljesítmény vagy vicces alapúak lesznek.
Az első checkpoint helyszínét induláskor adjuk meg.

A szállás egy kastély apartman részében lesz egy pici faluban.

A túra árában benne van: Programok ,szállás a kastélynál (vacsival,reggelivel), este egy kis zene a mulatozáshoz. Profi videós csapat jön velünk végig, valamint matricák is lesznek az autókra az egységesség kedvéért.

Az ára: 15.000 forint(Autó plusz sofőr) ezen felül a plusz 1 fö = 6.000 forint
Regisztráció:
Makayné Pál Berta - Magnetbank
16200106-11541147
Megjegyzésbe:
Név+ elérhetőség
Az itt megadott elérhetőségen vesszük fel veletek a kapcsolatot.

Részletek érkeznek még folyamatosan!

Makay
Kabóca
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.05.25 21:43

Re: Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: Makay » 2015.05.25 21:53

Sziasztok!

Én szervezem az eseményt.

Megtaláltok mindent a facebook eseményben, az mindig napra kész. Tudtok ott is meg itt is kérdezni, ha valami még érdekelne.

A hétvégén voltunk helyszínbejáráson, és hát olyan szakaszok vannak, hogy remegő lábbal szálltam ki a kocsiból...

Hatalmas veretés lesz. Várunk mindenkit szeretettel!

Avatar
Hesa
Úrvezető
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013.03.30 15:59

Re: Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: Hesa » 2015.08.06 15:22

Sziasztok,

Szeretnék referálni a fenti rendezvényről!
A kezdeti nehézségek ellenére - bár szerintem ez nálunk már omen a rendezvény előtti időszakra jellemzően- péntek éjszaka szereltük a kormányt és az alsó lengőkart... No comment
Szóval: Időben megérkeztünk a csupa csupa fiatal auto és sofőr közé. Kezdetben elég furcsán éreztük magunkat.
A Pólus center mögött volt a találkozó és itt kaptuk meg az első itinert. Esztergom volt az első állomás. Itt volt egy kis ügyességi verseny. Mi voltunk az első indulók a Pick-Up versenyben, és sajnos nem volt időnk teljesen kidolgozni,átgondolni a koncepciót. Mert hát verseny volt. És aki eszköz használatával oldotta meg a feladatot az dupla pontot kapott.
Kalap, üveg, pohár és pénzérme felvétele a földről megállás nélkül és persze autoval. Hihetetlen kreativak voltak a csapatok és mivel ez volt az első pont itt kezdtük megismerni a csapatot.
Mivel Ők is feladatokat adtak nekünk ezért mi is feltettünk nekik egy találós kérdést, miszerint mi az a kapcsoló a padlón a kuplunk mellett? Sajnos nem kaptunk elfogadható választ:-)
A következő állomás Velence volt itt tojást dobáltunk és hihetetlen de van 4 méterről leeső nem összetörő tojás! Következő állomás: a szállásunk, nem írom a nevét mert egy későbbi rendezvényhez még fel tudom használni :biggrin: fantasztikusan nyugodt és vendégszerető család várt bennünket. Vadpörkölttel és finom házi borral. Én nem szeretem a vadat de ez hihetetlen finom volt!
Utána volt egy kis megbeszélés. (Persze teli pocakkal elég nehéz volt figyelni) majd magukra hagytuk a fiatalokat :-)
Másnap elfelejtve a kontinentális reggelit csak és kizárólag házi finomságokkal töltötték meg az asztalt. És persze Füge a házi kedvenc, aki talán a világ legvendégszeretőbb ebe. Mindenkitől nyúlt egy kis simit majd lefeküdt a közlekedő rész kellős közepére.
Újabb eligazítás és egy újabb meglepi: kaptunk egy 30 kérdésből álló kvízt aminek a megoldása 1 pont ha vicces volt a megoldás akkor dupla pont járt.
Elindultunk a hegyi szakaszon. És itt megtaláltam a megoldást az egyik kvíz kérdésre miszerint: mi az amit csak csukott szemmel látunk már tudom a választ a Mecsekben fellelhető kanyarok 90%-a!!! Utána Mohács, itt ebéd és persze autos ügyességi és gyorsasági bójákkal és kanyarokkal tarkított pálya. Fantasztikus volt látni ahogy drifftel a V8-as, a sok "nyeretlen két éves" között, úgy viselkedett mint egy kis kamasz! :-) Újabb itiner és indulás a következő check pointra. Na bevallom itt volt bennünk egy olyan, hogy KELLET EZ NEKÜNK???? ( légvonalban 25 km a hűvös garázs, a hűvös ház..) fáradtak voltunk és meleg volt és minden... (DE MEGÉRTE )
Dunaújvárosi pihenőben volt az utolsó találkozási pont.
És innen indultunk a Lurdy-hoz, ahol eredményhirdetés és búcsú. 3. helyezést értünk el, bár szerettük volna elhozni azt a szép trófeát, de majd jövőre. Még is csak hogy nézett volna ki hogy az 50 éves erő, tapasztalat, rutin.. kenterbe veri a fiatalokat ( tehát hagytuk Őket nyerni :) )
Összegezve: 289-sel, 489 mi 2 nap alatt! Minden gond nélkül!! Nagyon nagyon jó érzés volt és SIKERÜLT.
A csapat, a szervezés, a szervező gárda és az egész feeling :taps: ! Ezúton is nagyon szépen köszönjük, hogy részt vehettünk rajta! :klassz:

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2015.08.06 15:59

Köszi a beszámolót! Gratulálok!

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2015.08.07 14:24

Jól hangzik! És grat a helyezéshez. :klassz:

Avatar
Jetbird
Úrvezető
Hozzászólások: 478
Csatlakozott: 2014.04.08 19:41
Tartózkodási hely: Nógrád megye

Re: Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: Jetbird » 2015.08.07 19:51

De tenyleg! Szep munka! En is gratulalok!

Avatar
Hesa
Úrvezető
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013.03.30 15:59

Re: Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: Hesa » 2015.08.08 6:24

Koszonjuk szepen. Csak 2 ponton mult a helyezesunk. ☺

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Weekend Cruise, 2015.08.01-02.

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2015.08.08 12:53

Az tényleg nem sok. :bakker:

Válasz küldése