Hekkelt krúzing November 3.-án

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
rev
Úrvezető
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2007.07.06 19:10
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rev » 2007.11.03 22:04

Kar, hogy errol lemaradtam, keson keltem es nem tudtam mar megcsinalni a kocsit :(
1990 Ford Thunderbird SC 35th Anniversary Edition 5 spd
1990 Ford Thunderbird SC 5 spd

[url]http://ludfacanhattyu.blog.hu[/url]

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.11.03 22:51

Hát kár... :|

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.11.04 11:03

szóval örülök, hogy megejtettük ezt a krúzt... nagyon jó volt, szép helyen voltunk, szép utakon autóztunk, a táv is ideális volt... !!!
Az idő pedig abszolút mega volt... meg is kaptam, hogy biztos azért késtünk, mert visszamentem a rövidnadrágomért :monokli:

Sajnálom Bandit, hogy hazamentetek!!!
A hal extra jó volt ;) Másztunk hegyoldalba is :write:

Remélem a következő hasonlóan jó lesz :klassz:

Aki nem jött sajnálhatja!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára StangMan 2007.11.04 16:30-kor.
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.11.04 11:44

na, hogy Tomi se szólhasson, feltettem néhány képet ;)

Sőt, tanúbizonyságot is arra, hogy senkinek nem kellett éheznie :sallala:
Sőőőőt, Tomi kétszer is evett... ezen többen elborzadtak... amikor meglátták szegény disznókondát amit levágtak ott helyben a Tomi kedvéért...

Azóta csak úgy hívjuk, a PUSZTÍTÓ... mindent megevett... durva volt... többen azóta is sírnak... :szent: :hazudos:

Kép

Kép

Kép
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Chromlo
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2007.07.03 9:06
Tartózkodási hely: Vecsés

Hozzászólás Szerző: Chromlo » 2007.11.04 19:07

Nekünk is jólesett már ez a kis túra, bár a tempó nekem már nem a túl kényelmes kategória volt. :D De végigküzdöttük, és remélhetőleg nem hátráltattúk nagyon a Sportos-Fordos vonalat.
Képeket még nem néztem meg, de nem is csináltunk sokat, ha lesz, feldobom.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.11.04 21:14

Chromlo írta:Képeket még nem néztem meg, de nem is csináltunk sokat, ha lesz, feldobom.
Ha van érdekes, küldd el emilben, s beteszem a képtárba.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.11.05 8:21

khm... kiheverted már a "Nagy zabálást" :sallala: :gonosz:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2007.11.05 8:39

Csókolom tisztelt fórumozók!

Igen, szombaton megesett a nagy futam :D . Az idő kitett magáért és gyönyörűen sütött a a nap. Jó hangulat, nagy társaság, bár mindig lehetne még nagyobb is... :P (remélem a túrára nem jött kedves társak értik a célzást :) )
Nagyon szép volt a táj, ez az ősz csodálatos. Jó volt látni a sok színben pompázó erdőt és gurulgatni az úton. Aztán Esztergom után valaki ráesett a gázra és onnantól mi vezettük Chromlóékat, akik a kinyomott, kátyus szűk úttal küzdöttek, mint mi is. A kamikáze kanyarba szembe jövök autós kicsit meredek volt, mert mi alapban egy sávszélesek vagyunk és nem nagyon tudtam menekülni, de a padka elbírt azért...
Banditék már nem bírták az éhezést és hazamentek, a többiek pedig 10 km-el késöbb megrohanták a halast. A hely nagyon szép! A hal állítólag nagyon finom, én csak egy picit ettem bele a párom adagjába, mert igazi, finom, levét fröcskölő kolbászt láttam és azonnal arra vetettem magam. Igen ekkor megtörtént ami még soha: Tomi kiette a büfét a készleteikből, a gyerkőcök csorgó nyállal lesték ahogy sorra tünnek el a halak a szájában :twisted: ehehehe (ezért még mit kapok)
Az étkezés után körbe jártuk a völgyben elterülő halas tavat, hát ha nem lesz terhes kinézetem a sok ételtől. Chromlo, hogy rontsa a gyerkőcöket, már bele is vetette magát a sekély vízbe, így én sem maradhattam ki és átmentem a kiálló beton lapokon. Ebből majdnem úszás lett, mivel az egyiki erősen mozgott... :)
Aztán eltünt a hegy mögött a nap és megjött a nyírkos hűs idő, így irány az autó. Egy szép, de elég rossz úton jutottunk vissza a már jól ismert 10-esre és vissza a Bazilika elé. Gyors nyakba ugrás és mindenki ment pihenni....

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2007.11.05 8:45

Kénytelen voltam el menni az elektronyosomhoz. Ha lerúgtam a gázt akkor 2500-4000-ig csak durrogott a motor. A TPS-em (folytószelep potencióméter) és a gyujtásom volt/van elállítódva. Most már tuti, hogy a nagyját a kocsinak át kell kábelezni, mert a legtöbb csati el van oxidálódva, a kábeleim et meg hagyjuk... :(

Sebaj, amíg mentünk nagyon élveztük! Bár néha nekem tötymörgős volt a tempó, főleg az előző cruise-ok alapján.

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Alien » 2007.11.05 10:40

Eloszor is elnezest a tempoert, nem volt szandekos. Vezettem mar turakat, es ahogy akkor is, most is mindvegig neztem a tukrot, es figyeltem a sort zaro fehet kocsit, hogy megvan e mindenki. A kanyargos szakasznal aztan szetcsuszott a sor es lassitottam is az elejet. Ekkor jott a nepauto (VW), es felrealltunk. Szoval elnezest a vegetol. Volt agyonemelt terepjarom, igy el tudom kepzelni, milyen lehetett. Ezert lenne jo egy par walkie-talkie, vagy a sor elejere rakni pl. a Bronco-t. :) Legkozelebb tuti nem megyek az elejen. Ez is StangMan otlete volt. :) Csak hogy haritsam a felelosseget. :)
Szoval mi is jol ereztuk magunkat, jo volt a tarsag, a kaja, az ido, a kornyek, es a focistaknak meg bukosisak donorokat is rendeztem Nektek, csak hogy semmiben sem szenvedjetek hianyt. :)
Elnezest azoktol, akiktol nem tudtunk elkoszonni, de le kellett lepnunk.
Alien

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2007.11.05 10:48

Alien írta: egy par walkie-talkie,
Ez szerintem is jó ötlet lenne!!!

(jól mentetek, nem volt semmi gond, mi kicsit lemaradtunk, de ugye mi öregesek vagyunk, Chromlo meg megfontolt ehehehe :P )

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2007.11.05 11:18

Igazából csak engem frusztrált a tempó, pláne mikor VW megelőzött. Na akkor eredtem utána. Bocs, de elragadtak a dögös kanyarok... :burnrubber:

Válasz küldése