Német Torino Fórum 2. találkozója

Torino, Gran Torino, Elite és Ranchero (1968-1976)

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Német Torino Fórum 2. találkozója

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2014.09.21 15:16

Német Torino Fórum 2. találkozója

Német Torino Fórum picike fórum, 170 regisztrált felhasználóval és 10-nél kevesebb aktív taggal. Az alapító ragaszkodott hozzá, hogy a találkozó csak a fórumban legyen hirdetve, azaz csak fórumtagoknak szóljon. Ehhez még hozzájön, hogy Németország nagy, szal előzetesen úgy nézett ki, hogy 5 résztvevővel lesz, akiből én leszek az egyik...

Nagyon szerettem volna elmenni a Torinommal (lassan a németek egy rendes Torinot. :monokli:), de ezen a hétvégén Svájcban kellett lennem. Így Mustanggal mentem Torino találkozóra. (De Mustang találkozóra meg Torinoval szoktam, szal mondhatjuk, hogy minden a megszokott módon ment.)

Persze a hétvégére zivataros időt mondtak, így volt egy kis elbizonytalanodás, hogy egyáltalán megtartsák-e. De aztán legyűrték magukban, bár így még kevesebb Torinonk volt a találkozón.

Nekem Svájcból 460 km volt a találkozóig. Gondoltam elindulok kora reggel, megnézem Regensburgot, majd 3ra megyek a talira. Végül elindultam 8kor, már 10 km után dugóba kerültem... Aztán sok zivatar, még nagyobb dugók voltak útközben, s végül örültem, hogy háromnegyed 3ra odaértem...

A fórumalapító kertjében kezdtünk. Krúzoltunk egy kört, meglátogattunk eg édesség gyárat, majd beültünk vacsizni. Végül 7 Torino tulaj jött össze, de sajna csak 3 Torino. Ezenkívül volt még egy 2003-4es Mercury Marauder, a Mustangom, egy 91es S-Klasse és egy Smart.

Kép

Kép

Nagyon szép helyen krúzoltunk:

Kép

Mivel előre látszott, hogy kevés résztvevő lesz, és a rendező srác nemrég felújíttatta a motorját, így mindenki kapott egy kis szuvenirt:

Kép

És végül a vacsora:

Kép


Válasz küldése