Kik, mik, miért, hogyan, mivel... vagyunk

Az oldallal és a fórummal kapcsolatos hírek, észrevételek, hibajelzések, ötletek helye

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Lezárt
Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Kik, mik, miért, hogyan, mivel... vagyunk

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.07.03 20:33

Csak gondoltam gyorsan megemlítem, kik mik miért hogyan vagyunk leszünk...

Szóval ez az egész azért készült, hogy egy igazi fórumos felületet adjon a Tengerentúli Fordok (aztán kitudja mi lesz még belőle :roll: ) iránt érdeklődőknek. A fórum és a galéria hivatott erre, míg a magazin majd hírekkel fog szolgálni. Reméljük bírjuk majd, nem hagy alább a lelkesedésünk. Reményeink szerint sokan leszünk, sok aktív taggal és egy jó kis közösség alakul majd ki.

Tudjuk nem lesz könnyű a csilliomnyi autós fórum között egy szük rétegre specializálódni, de talán ez egy kis előnyt vagy csábítóerőt is jelent majd.

Nem űbereleni akarjuk azokat a fórumokat ahol eddig is és ezután is jelen voltunk, jelen vagyunk, csak próbálunk mást adni, ami reményeink szerint inkább az előnyére fog vállni mindannyiunknak, mintsem a hátrányára.

Egy szabály van: NO POLITIKA, NO VALLÁS, NO FAJI MEGKÜLÖNBÖZTETÉS!!!
Sok barátunkat, ismerősünket láttuk ezek miatt magából kifordulni... nem jó, ezért nem is engedjük ide. Pártállás nélkül 1-2 mindennapjainkban történő dolog említése belefér, de a léc nagyon alacsonyra van téve.

Nem óhajtunk igazán moderálni, egy jó közösség moderálja magát, de ha kell természetesen megtesszük.

Volt már néhány autózós minibuli, lesz is, ott alkalom adódik az ismerkedésre is.

Ennyi. Szívesen látunk mindenkit! Ja, vezetni jó, az autó 8 hengernél kezdődik (jóóóó, ez csak vicc, de jól hangzik) :roll:, "no replacement for displacement" és jó a kakaós csiga is, de legjobb a Garrett T66-as búgócsiga... párban :monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Lezárt