Szélvédő matrica - milyen legyen?

Az oldallal és a fórummal kapcsolatos hírek, észrevételek, hibajelzések, ötletek helye

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Szélvédő matrica - milyen legyen?

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2016.06.14 14:04

Többen kéritek, hogy készíttessek. Beszéljük meg, hogy ki mit ért alatta.

Nekem a következők jutnak eszembe:

1. Ford Cruising felírat, fehér Ford, piros Cruising, háttér nélkül. Betű magasság mondjuk legyen 8 cm
2. Ford Cruising felírat, fekete Ford, piros Cruising, háttér nélkül. Betű magasság mondjuk legyen 8 cm
3. Ford Cruising felírat, fehér Ford, piros Cruising, fekete háttérrel, esetleg lyukacsosan. Csík magasság mondjuk legyen 8 cm (betű kb 6 cm), csík szélessége legyen kb 140 cm, hogy minden autóra elég nagy legyen

Van más ötletetek?


- az biztos, hogy elsőre csak egyfélét tudunk készíttetni. Szerintem a hátteres drágább kell, hogy legyen.
- tudtommal tilos a szélvédőre csíkot ragasztani, nagy valószínüséggel leszedetik. Persze alternatíva lehet a hátsó ablak, ott szerintem nem tiltott.

Avatar
HDave
Úrvezető
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2015.02.10 23:10
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szélvédő matrica - milyen legyen?

Hozzászólás Szerző: HDave » 2016.06.14 23:33

Nekem a 2. Opcio tetszik.
Csikot szabad elore, de csak olyan vastagon amekkorát a napellenző is kitakarna.
Én a hátsó ablakomra tenném.

Viszont, első szélvédőn tükrözve? Hogyha benéznek a tükörbe, el tudják olvasni. Mint a "TŰZOLTÓSÁG". :vigyor:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szélvédő matrica - milyen legyen?

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2016.06.15 8:11

HDave írta:Viszont, első szélvédőn tükrözve? Hogyha benéznek a tükörbe, el tudják olvasni. Mint a "TŰZOLTÓSÁG". :vigyor:
Szerintem nekünk a találkozókon is fontos, hogy olvasható legyen...

Avatar
boldo
Úrvezető
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.07.29 11:44
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Szélvédő matrica - milyen legyen?

Hozzászólás Szerző: boldo » 2016.06.16 16:54

Én az 1. verzióra szavazok, és az olvasható írással, bár én eleve hátsó szélvédőre szeretném. Az rendesen olvashatóság azért fontos, mert a közlekedők java része úgyis csak a hátsó szélvédőt látja :rrr:
just an old Ford...

Válasz küldése