5. Mustang Találkozó

Az oldallal és a fórummal kapcsolatos hírek, észrevételek, hibajelzések, ötletek helye

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Peter da Hun
Kabóca
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.03.15 18:44

5. Mustang Találkozó

Hozzászólás Szerző: Peter da Hun » 2011.04.17 18:19

Kedves Ford Cruising!

A mai találkozóra sajnos nem a Mustangommal mentem (300C), mert szervizben volt.
Tavaly több autó vett részt, amikor én is ott voltam. Lehet, hogy ma csak nem értek rá. De engedjetek meg néhány észrevételt.

Szerintem ennek a klubnak gördülékenyebben kéne mennie, valami közösség építés sem ártana. Legalább annyit a szervezők részéről, hogy de jó, hogy eljöttetek honnan jöttetek stb. Ez nem kerül semmibe sem. Ezen felül nem kötelező persze, de szerintem ide mindenki szórakozni megy és abba beletartozik ez is.

Esetleg a budapesti felvonulásra érdemes lenne felvezetést bérelni, mert elveszti az értelmét az egész, mikor szétesik a konvoj. Ez az összeg, ha szét van osztva autókra, nem olyan nagy költség, mert már 50-100 e forintért lehetséges megoldani. Szervezés kérdése.

Örülnék ha ez a klub nem sikkadna el és sok új tagotok lenne, már amennyiben ezt ti is szeretnétek, de ehhez szükségesek azok az apróságok, amik valódi klubbá tesznek egy csoportot.

Remélem nem bántó a levelem, inkább észrevételnek szántam úgy, hogy nem veszek részt a napi életben, de bízom benne, hogy ezeket az infókat hasznosan tudjátok a jövőben használni.
Üdvözlettel:

Peter da Hun

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: találkozó

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2011.04.17 18:28

Szia!

Minden segítségnek örülünk. ;)

Amúgy ez a legnagyobb rendezvényünk, ezáltal talán a legszemélytelenebb is. Gyere el egy törzsasztalra vagy valamelyik kicsi krúzunkra és ott megtudsz ismerkedni a fórumtagokkal.

Tomi

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Re: találkozó

Hozzászólás Szerző: somi » 2011.04.17 19:18

Az észrevétel teljesen jogos, a gyakrabban összefutó emberek személyesen ismerik egymást, valóban jó lenne a kószálókat megismerni, csak én például sose tudom, hogy fordcruisingos kószáló az illető, avagy parkolóban nézelődő tesco gazdaságos bevásárló :monokli:

Persze ez a célhelyre érkezve elég konkréttá válik, szerintem nem rossz ötlet az első alkalommal jelen lévőket bemutatni a többieknek, már ha valaki le tudja követni, mert nekem például pocsék az arcmemóriám :)

A felvezetés kérdése már többször fel- majd elvetődött, ennek véleményem szerint több oka van.
1. Amikor meg kéne rendelni a felvezetést, még gőze sincs senkinek, hányfelé oszlanának a költségek.
2. Kevés autó esetén azért megdobja a sokaknak amúgy is elég szűkös költségvetést, ami azt jelentheti, hogy nem mennek be a városi találkapontra, aztán a végén marad 5 autó kifizetni a rendőrt .... ? Szóval én úgy érzem, kicsi ez az autólétszám ahhoz, hogy viszonylag könnyedén elbírja a felvezetést.
3. A kettes számú találkozási pont többek között arra szolgál, hogy összeszedje magát a társaság. Idén egyébként már az is kérdéses volt, hogy legyen-e egyáltalán városközponti találkahely épp a parkolási és városelhagyási problémák okán.

Tominak egyébként igaza van, kistalikra és törzsasztalra jönni KELL, mert ezeken a "nagyobb" rendezvényeken valahogy nincs idő semmire, alig beszélgetünk .... :) A legjobb alkalmak a 8-10 autós programok, akár egy fagyizás.

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: találkozó

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2011.04.17 19:22

somi írta:Az észrevétel teljesen jogos, a gyakrabban összefutó emberek személyesen ismerik egymást, valóban jó lenne a kószálókat megismerni, csak én például sose tudom, hogy fordcruisingos kószáló az illető, avagy parkolóban nézelődő tesco gazdaságos bevásárló :monokli:

Persze ez a célhelyre érkezve elég konkréttá válik, szerintem nem rossz ötlet az első alkalommal jelen lévőket bemutatni a többieknek, már ha valaki le tudja követni, mert nekem például pocsék az arcmemóriám :)

A felvezetés kérdése már többször fel- majd elvetődött, ennek véleményem szerint több oka van.
1. Amikor meg kéne rendelni a felvezetést, még gőze sincs senkinek, hányfelé oszlanának a költségek.
2. Kevés autó esetén azért megdobja a sokaknak amúgy is elég szűkös költségvetést, ami azt jelentheti, hogy nem mennek be a városi találkapontra, aztán a végén marad 5 autó kifizetni a rendőrt .... ? Szóval én úgy érzem, kicsi ez az autólétszám ahhoz, hogy viszonylag könnyedén elbírja a felvezetést.
3. A kettes számú találkozási pont többek között arra szolgál, hogy összeszedje magát a társaság. Idén egyébként már az is kérdéses volt, hogy legyen-e egyáltalán városközponti találkahely épp a parkolási és városelhagyási problémák okán.

Tominak egyébként igaza van, kistalikra és törzsasztalra jönni KELL, mert ezeken a "nagyobb" rendezvényeken valahogy nincs idő semmire, alig beszélgetünk .... :) A legjobb alkalmak a 8-10 autós programok, akár egy fagyizás.
Tömzsi, zömök, szemüveges, hülye arcú kölyök, az én leszek :monokli:

Muszáj ennek új topikot nyitni? Vagy a találkozóé nem bírja el?

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Re: találkozó

Hozzászólás Szerző: somi » 2011.04.17 19:29

Az oké, de téged is csak akkor ismerlek meg, ha a kocsid mellett állsz :monokli:

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: találkozó

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2011.04.17 19:38

somi írta:Az oké, de téged is csak akkor ismerlek meg, ha a kocsid mellett állsz :monokli:
Jogos, de én se tarthatok egy táblát magam fölé folyamatosan, amire rá van írva: MUSTANG JD! :monokli: Meg hát, ha folyamatosan az autóm mellett állok, mikor nézem meg a többi autót? :szent:

Szerintem én is vétettem kicsit, mert nem Ti nektek kell(ene) keresnetek az újak társaságát.
Fordítva.
Nekem kell keresni autókat, tulajaikat, bemutatkozgatni, stb. (Nagyjából ugye a főtagokat gyanítottam itt a fórumon látott 1-2 kép alapján)

Én illeszkedem be egy társadalomba, nekem kell indítani dialógusokat, ismerkedni, stb.,stb., amit esetleg az megkönnyíthet azzal, hogy leegyszerűsíti a bemutatkozás nehézségeit. (Szia, tudod, én a Stangman, azaz, vagy jah, én csak nézelődök, jó oké!, stb. ;) )

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: találkozó

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2011.04.17 19:41

Mondjuk sokat könnyít az ismerkedésen, ha miután valaki regisztrált, bemutatkozik. S az is, ha el akar jönni egy talira, akkor jelentkezik. :hmm:


Felvezetésre utoljára az ACCHnak 1 milliós ajánlatot tett a rendőrség...

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Re: találkozó

Hozzászólás Szerző: somi » 2011.04.17 20:05

TomiTomi írta: Felvezetésre utoljára az ACCHnak 1 milliós ajánlatot tett a rendőrség...
:aaaaaa: Aztakurva.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 5. Mustang Találkozó

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.04.18 6:05

Nah, majd ide is reflektálok, természetesen a kritika építő mivoltát figyelembe véve ;)

De addig is itt is megjegyzem, hogy köszönjük, hogy az offal is eljöttél :klassz:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Peter da Hun
Kabóca
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.03.15 18:44

Re: 5. Mustang Találkozó

Hozzászólás Szerző: Peter da Hun » 2011.04.21 22:40

Sziasztok.

Köszönöm a válaszokat. Maradt egy kérdés: Amennyiben az említett 1m Ft-nál hozok lényegesen olcsóbb ajánlatot a rendőrségtől foglalkoztok e vele, illetve kivel tudok ez ügyben kommunikálni? Tomitomi-val?
Üdv: Peter da Hun

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 5. Mustang Találkozó

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2011.04.22 9:55

A lényegesen olcsóbb ajánlat esetén az a gond, hogy mi nem egy klub, hanem egy fórum vagyunk, azaz nincs közös pénzünk. mindent magánemberekként fizetünk.

Szal valahogy úgy gondolkodj, hogy Te megfinanszírozod a jó ajánlatot és bízol benne, hogy lesznek elegen, hogy visszafizessék a pénzt. Így is vállalod?

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 5. Mustang Találkozó

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.04.27 8:30

Ez sajnos nem egy figyelmen kivul hagyhato teny. :nem:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: 5. Mustang Találkozó

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.05.07 18:34

Amikor nem is olyan túl régen , én is csatlakoztam , nekem is " furcsa" volt sok minden , és mindjárt " felkavartam az álló vizet " .- De ahogy mondani szokták : LAKVA ISMERJÜK MEG , A MÁSIKAT . Úgyhogy én csak azt mondhatom , kitartás - ne szegje kedved az esetleges botladozás - vaGY ESETLENSÉG , mert amúgy igaz hogy ez nem egy profi gépezet , de viszont egy kedves kis családias társaság . És tudod van közöttünk olyan , akinek már a mai világban erősen túlzott teher a rendezvényre való eljutás - és annak anyagi vonzata , de mégis kigazdálkodja , hogy jöhessen , mert ők régi - érzelmi kötődésű tagok . De persze amúgy én magam is mindig jövök valami új ötlettel , és általában azt hamar megbeszélve közösen elfogadjuk , vagy elvetjük , úgyhogy ne félj , mond csak nyugodtan ha valamit másképp gondolsz jobbnak . ( viszont ahogy az M5-ösön csapattunk lefelé , az jó móka volt , főleg hogy ahogy én feltartottam a többi autóst , amíg a mellettem haladókat fényképeztem , simán azt hittem te is csak civil vagy , aki sietne a dolgára . ) Üdv .
OSZI

Válasz küldése