USA autó napi használatban

Vásárlás, szervíz, biztosítás, stb.

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: USA autó napi használatban

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2013.03.23 22:58

Egyetertek :)
Esetleg szanko,az befer a hatso ulesre.
Bar, ha valaki nem Vaughn Gittin ugysem tud felmenni a Mustanggal a havas uton a sipalyahoz,igy mindegy, hogy befer-e a silec,vagy nem


SapphireKeksz
Kabóca
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013.03.03 7:54

Re: USA autó napi használatban

Hozzászólás Szerző: SapphireKeksz » 2013.03.24 8:41

Jólvan, nem hülye vagyok csak érdeklődtem, véleményem szerint az nem árt ha vesz valaki 10m autót az majdnem mindenre jó legyen, amúgy ahogy Tomi mondta ( felvettem a kapcsolatot egy youtube-os sráccal akinek idei convertible van) és tényleg a csomagtartó tetőre szokta szerelni a cuccot és ugy viszi. A Skoda Octavia se rossz, nekünk is olyan van , pár nappal ezelött huztuk haza (benne ) a 250l mélyhűtő ládát :).

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: USA autó napi használatban

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2013.03.24 12:05

Csak arra próbáltunk rávilágítani, hogy a Mustang csodás autó, de pontosan ismerni kell a korlátokat (mint minden sportautónak). A napi használhatósága a kialakítása, hátsókerék meghajtása, sportosra hangoltsága miatt erősen limitált. Egyébként a BMW 6-os, vagy Audi A5-ös esetében ugyanezek a gondok vannak (nincs hátsó lábtér, kicsi, nem bővíthető ülés ledöntéssel a csomagtartó stb. Tehát mérlegelni kell, hogy ezeket bevállalod-e. Ha all in one autót szeretnél, arra tényleg egy SUV az igazi, ha bevállalod, hogy nem fér be a síléc, nem tudod elhozni a szekrényt az ikeából stb. boldog leszel a Mustanggal.

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: USA autó napi használatban

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2014.10.06 7:50

Nem tudom, melyik topicba kellett volna írnom, igazából mint kíváncsiságból érdeklődöm, van-e valaki, aki keni-vágja az önsúly-összsúly korlátokat,stb.-t.

Kérdésem:
Adott AUTÓ, jele legyen X, aminek önsúlya 2,6t, Én is benne ülök, így legyen 2,7t.
Megengedett legnagyobb össztömege 3,5t, tehát kb. 800 kg az a hasznos teher, amit a platón elvihetnék, ezt eddig értem.
Na de mi van, ha már utánfutót kötnék (legyen Y)? Akkor X+Y önsúlya sem érheti el a 3,5t-t? Vagy onnantól már B+E?
Tudom, hogy valahol a neten kitudom bogarászni, inkább azért kérdem itt, hátha valaki tudja ezt közérthetően elmagyarázni. :oops:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Re: USA autó napi használatban

Hozzászólás Szerző: somi » 2014.10.23 8:16

Szerintem kicsi utánfutó mehet B-vel akkor is, ha túlléped a 3,5 t-t (750 kg-ig). Afölött B+E

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: USA autó napi használatban

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2014.10.26 7:23

somi írta:Szerintem kicsi utánfutó mehet B-vel akkor is, ha túlléped a 3,5 t-t (750 kg-ig). Afölött B+E
Ha nem kerülne annyiba, mint a sima B, megcsinálnám a B+E kategóriát is. :roll:

Válasz küldése