Biztosítóváltás, biztosítások

Vásárlás, szervíz, biztosítás, stb.

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
MrMach1
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2007.07.07 3:16
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Biztosítóváltás, biztosítások

Hozzászólás Szerző: MrMach1 » 2010.11.10 11:18

somi írta:Generali. Minden autónk ott van már. Két éve, már B7-ben valami 60 ezer volt a biztije. Tavaly a Generalinál B8-ban már csak 40. Idei évre B9-re a kalkulátor 30 ezret hoz. És budapesti cégautó, elég rossz konstelláció :) Szerintem elég jó az ár. Vannak párezerrel olcsóbbak ennél is, de nem fogok átkötni.
Az tényleg nem rossz.
Nekem jövőre olyan 11-12 körül lenne mondjuk az Allianznál.
De ugyi B10, vidék, meg magánembör.
[color=#FC8023]1978 Ford MustangII Mach1 302 T-Top[/color]

bone
Kabóca
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.10.31 8:22

Re: Biztosítóváltás, biztosítások

Hozzászólás Szerző: bone » 2011.10.31 20:16

StangMan írta:Remélem mindenki képben van, hogy most aktuális a biztosítóváltás...

Szerintem senki se legyintsen, ha 2-3e forintot spórolsz, akkor annyival kevesebb kerül egy mocskos, lenyúlós cég kezébe, akinek évről-évre nagyobb és nagyobb az ingyenélésből beszedett profitja... megéri

gondolva másokra is, kerüljétek a biztosító egyesületeket (KÖBE, TIR, MÁV) melyek kedvező-szerű árakat adnak, de ha kárt okozol, akkor a sértett csak nagyon nehezen kapja meg a pénzét...
sajnos van tapasztalatom TIR-rel, és remélem, hogy aki belémjött meg a TIResek is izzó vas korbácsot sz.rnak napról-napra...

Innen akár indulhatok is: NetRisk

Sziasztok, itt új vagyok, máshol régi.
Ha biztosítóváltáson gondolkoztok, kattintsatok át hozzám, ugyanazt nyújtom, mint a Netrisk, csak ha ott kötitek át, én nem leszek gazdagabb, ha nálam, akkor se, de legalább kicsi pénz csepeg.

Mindenkinek amerikai autós tematikus apró ajándék.

http://www.bgauto.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt kattints a KGFB átkötésre!

Jó Fordozást!


Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Re: Biztosítóváltás, biztosítások

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2017.06.22 14:26

Ez érdekes lehet, ha valaki bejárná a környező országokat vagy elmenne Gibraltárig :burnrubber:

http://www.europ-assistance.hu/hu/gepja ... 10-veteran

Válasz küldése