Mustang II vásárlása

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
GLautó
Úrvezető
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.03.10 9:21
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: GLautó » 2009.12.31 16:20

Ha ollan motor van benne mint a szelepfedélen a felirat akkor hihető, a fotokat nézve érdemes lenne megnézni.
GLautó Mustang2.8V6

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.12.31 16:23

Nemcsak megnézte. Meg is vette :sapi:

Feltéve, hogy GTPeti ismerőse ugyanaz a személy, aki a V8-on cherokee ismerőse :)

Állítólag rohadtul vigyorgott hazáig.

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2010.01.04 10:20

Sziasztok!

Nem az én ismerősöm vette meg. Megfelelő kapcsolatok hiányában ő nem tudná átnyomni az OT-n...De örülök, hogy elkelt és szívesen látjuk az új gazdáját a cruisingiokon!

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.01.04 13:13

Betojok, ekkora gerjedés volt rá?! Két vevőjelölt egy ilyen kategóriájú autónál már tumultusnak minősíthető :monokli:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22128
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.01.04 15:16

:D

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.01.30 21:23

Most , hogy velem is megtörtént , én is írhatok ide . Tegnap volt életemben először , hogy érzelmileg nem befolyásolt állapotban , pusztán üzleti célból vettem mustangot . Furcsa érzés volt , mert eggyálltalán nem hozott lázba , és szinte hideg kívülállóként néztem rá . ( itt kérek elnézést a típus fanatikus rajongóitól ) De beindult , és bár szörnyű magas visító repedtfazék hang kíséretében gurgulázta ki magából a kék olajfüstöt , még a 7 hengeres remegős járású , álomgyenge V8 ellenére is meglepett , milyen kis dinamikus mozgású . A próbaköröm rádöbbentett hogy megöregedtem már , mert a hátsó futóműből hallható ütemes kopogást hallgatva , 9 különböző forgatókönyv villant a fejembe , ahogy mondjuk kiugrik a hátsó féltengely kerekestül , és mi máris a szembesávban csúszunk hason a kocsik alá . Szinte fény sebességnek tűnt az alig 80 , és boldog megkönnyebbüléssel láttam hogy végre jön egy sarok , ahol visszafordulhatok . Hát a fényképeken olyan kis kedvesnek tűnt . De hát mit számít ez a magyar valósághoz képest ? Gyorsan ideszúrom hogy az eladó nagyon korrekt volt , egy szóval sem futtatta a gépet , és rám bízta hogy milyennek találom . Na most jön némi kanyarcsavar , mivel ugye kis összehasonlítási alapom van a témában , azt mondom , de igen is , ez is mustang , és tudja adni azt jóleső érzést , amit öregebb társai . Ha lenne lehetőségem rá , csinálnék magamnak , a kis méretét kihasználó aszfaltbetyárt , amit büszkén felvállalva terelnék . De ez másnak készül most . Én azt mondom legyünk nyitottak , és próbáljuk mindenben a jót keresni . Amúgy ehhez a 78-as hoz képest , brutális a különbség a 2 évvel újabb 80-as hoz képest , ami szintén volt nekem . Ha lehet ne utáljatok majd azért nagyon , amit csinálok majd belőle . Remélem előbb-utóbb , minél több II-est hoznak rendbe , ki-ki a maga lehetőségeihez képest , mert igenis szerethető kis jószágok . Üdv.
OSZI

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.01.30 23:31

Na, ezt megnézem magamnak. Mégpedig Szerdán.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.01.31 1:46

Muti Oszi! És milyen kasztni? Hatchback, vagy coupe? Melyikaz? Hánecsakírj, mutasssd! ;)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.01.31 11:19

Kis fantáziával ki lehet találni, hogy Medbalitól ment oda.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.01.31 11:42

én azért nem gondoltam, mert azt hittem medbali autója rendben volt... szóval jött-ment, indult... oszi meg azt mondta, hogy repedtfazékhangú 7hengeres... :roll:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.01.31 16:05

StangMan írta:... oszi meg azt mondta, hogy repedtfazékhangú 7hengeres... :roll:
Ja, hát mesélni, azt tud :) Nem tudom, csak tippem, hogy medbalitól ment. Abból gondolom, hogy medbali úgy adta el a kocsit, hogy a beszerzett csili villik megmaradtak neki, és most jól árulgatja őket. Oszinak meg ugye nem kell a csilivili, mert valamiféle ló metélt készül nála. Vagy nevezzük inkább Hot-Rod-nak???

(A Hot-rod építés kézikönyve ezzel kezdődik:
- Végy egy Mustang-II-t.........)

Avatar
Silver Ghia
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2008.08.15 8:36
Tartózkodási hely: Piliscsaba

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: Silver Ghia » 2011.01.31 18:59

Oszi jól látja, szerethető kis autó. Fogasléces kormánymű, belsőhűtésű első tárcsafék, szervókormány, szervófék, könnyű kaszni, kultúrált belső.
Mindig is mondtam Én: Ford Mustang II is a Ford Mustang too! :laza:

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.01.31 20:44

Lópikula-czintányér , így felkavarodott az állóvíz ??? Most aztán bezsebelem a II - esek haragját . Ha ez lehet engesztelő , majd megosztom velük , mi-hogy sikerült , vagy hogy , hogy - nem sikerült . Előre mentegetőzöm , a megrendelő konkrét kérését köll teljesítenem , bár egy kis kígyót magamtól szánok bele . Az a vicces benne , hogy nem sok időm van tökölni rajta , mert egy másikat már szorgosan kalapál a lakatos , és így hamarosan jön fényezve , így köll a placc nemsokára . Egy biztos , mindent letagadok majd . És igen , mindig irigyen szemeztem , a kívánatosan filigrán , szélességjelzőivel , ami talán a legkecsesebb , mind közül . Nagy tisztelettel fogom beljebb süllyeszteni őket . Akit érdekelnének a leeső czuczok , ( első-hátsó lökhárítók , hűtőrács hejzetjelzőstül , hátsó oldalüvegek , híd , felnik ... ) az forduljon a cougar tulajhoz bizalommal , ezek ugyanis az övé maradtak . Ha jól megy , tavaszra - felhúzom a ravaszra . ÜDV .
OSZI

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: medbali » 2011.01.31 22:25

StangMan írta:én azért nem gondoltam, mert azt hittem medbali autója rendben volt... szóval jött-ment, indult... oszi meg azt mondta, hogy repedtfazékhangú 7hengeres... :roll:
Hát, nem volt hibátlan, sose állítottam. :roll:
A csörgés hátulról engem is meglepett, augusztusban mentem vele utoljára amikor felrakták rá az új gumikat akkor még nem csörgött semmi. Én a dobfékre gyanakszok...
Igen, repedtfazék hangja van a sufni audi dobért én kérek elnézést :oops:
Mentségemre szólva a két 40-es Flowmaster dobot már rég megvettem rá csak még Malibu Tomiéknál van.
Amúgy pöcc röff volt kis benzinnel a karbiba :laza:
"Törődést igényel", mindig ezt írtam hirdetésbe. ;)
Remek kis autó lett volna ha minden belekerül amit vettem. 8)
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
Silver Ghia
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2008.08.15 8:36
Tartózkodási hely: Piliscsaba

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: Silver Ghia » 2011.02.01 17:58

oszi írta:Lópikula-czintányér , így felkavarodott az állóvíz ??? Most aztán bezsebelem a II - esek haragját .
Ugyanmár miért haragudnánk? Én hármat adtam át az enyészetnek, hogy egyszer legyen egy jónak mondható autóm! :ordog:
Mégsem haragszik rám senki! :monokli:
Ja és bármikor elbontanék egy negyediket is, most már gyorsabban menne! :mrgreen:

Válasz küldése