Mustang II vásárlása

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
MrMach1
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2007.07.07 3:16
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: MrMach1 » 2011.02.08 11:56

Természetesen bármi előfordulhat, de sehol sem láttam 77-78-ban LSD-t.
Mondjuk olyan részletes opciós listát sem láttam még, ahol pl. a sárga index, európai világítás és hasonlók rajta vannak.
De az is lehet hogy az nem opció volt, hanem az export példányok eleve úgy készültek.
[color=#FC8023]1978 Ford MustangII Mach1 302 T-Top[/color]

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.02.12 19:00

Ettől függetlenül , én eddig többször úgy jártam , hogy még ha 4 ajtós malibu is volt , ha svájci , speer , mert hogy ott állítólag vannak hegyek , és akad hó is . A kicsi kocsi lejjebb ült 10 centivel , de még kíván pár centit , mindjárt más lett így , hogy fölülről rálátni .
OSZI

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.02.17 22:31

A Mustang II levelező listán merült fel egy 1974-es 4 hengeres, 4 sebességes (kézi váltós) coupe. Ezüst a külseje, kék a bele, 23 éve áll, azt írja róla az ember, hogy bodywork kell neki, de amúgy komplett és szalad a saját lábán. Gyári AM rádió van benne, ami működik is. (Ez ugye mono egységet jelent, egy hangszóróval a műszerfal tetején középen. Biztos szépen szól :) ) Az autó Holbrook, Massachusets.-ben található, 600 dolcsit BRO-t kérnek érte. (A BRO-t nem tom, hogy mit jelent.)

Érdeklődni lehet, english nyelven wjjoy1(kukac)yahoo. com emil címen. Ha hamar nem adják el, akkor bontódik a józság.

http://groups.yahoo.com/group/MustangII ... =1&dir=asc" onclick="window.open(this.href);return false;

Kerültek fel képecskék is.

Válasz küldése