Mustang II vásárlása

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.02.02 18:08

oszi írta:.....Ha jól megy , tavaszra - felhúzom a ravaszra . ÜDV .
Nos, ha II.-ről van szó. akkor bizony ritkábban beszélő emberek is előkerülnek.

Ma jól felkerestelek a műhelyedben, a barkács áruház mellett. Mire ott találtam bútorboltot, játékboltot, de legfeljebb fél V8-akat láttam, még egy V6 sem volt a környéken. Kiderült, hogy már vagy 3 éve nem ott vagytok. Hol vagytok? Budaőrsön még?

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.02.02 23:13

Ma meghozta hátán az otómentő , pont azt sem tudtam hová kapjak , hát a kérdésre , hogy lecsörlőzzem ? lazán odaböktem , inkább ülj bele , álj le és parkold ide meg ide . ÉS BENTRŐL FÉLSZEMMEL LÁTTAM , HOGY MINTHA EZ TERMÉSZETES VOLNA , SIMÁN ÍGY IS LETT ... A vizsgáztatásért felelős kolléga csak annyit mondott : ezt , le se kell mosni . Aztán meg jött a valaki és kérdezte : ez a kis helyes DACCUNG is hozzánk tartozik ??? ( persze ilyenkor a körülötte tornyosuló nyelvrokonok átlaghossza 5,5-6 méter . ) Hát mi lesz még itt kérem, ha az első napra ennyi minden jutott ? De volt még más is , mivel már berken belül van , jöttömben-mentemben mindíg rásandítottam , hogy a rajta lévő , óriásinak tűnő 14-es kerekek helyén vajon biztos beflexelhető lesz-e a 17-es ? Szóval , a kics-kocsi , tök rendbe van . Üdv .
OSZI

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: medbali » 2011.02.02 23:37

Ezt nézd meg Oszi. Szerintem nem lesz gond.
Kép

Kép
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: medbali » 2011.02.02 23:57

Bár az első elég neccesnek néz ki. Kíváncsi lennék hogy fordul vele. Lehet csak a kép kedvéért kerültek fel ezek a papucsok? :nemtom:
Kép

Kép
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.02.03 9:06

óóóóóóóbazzzzz M-II Eleanor :vigyor:

Soknak tűnik a 17, de majd meglátjuk. (Mert úgyis meglátjuk...)

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.02.03 9:45

Izé. Hát ez meg ugye Romániában leledzik.

http://www.clubford.ro/download/file.ph ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.clubford.ro/download/file.ph ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.clubford.ro/download/file.ph ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.clubford.ro/download/file.ph ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;

(motor és váltó nélkül, V6 volt valaha)

tiszta IMSA :monokli:

Avatar
markoati
Úrvezető
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2010.12.16 23:35
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely,SK

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: markoati » 2011.02.03 12:04

óóó,szegény tütű :|

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.02.05 20:31

Csütörtökön fél napot csikizgettem , péntek reggel , cserébe hozott friss műszakit . Már az igaz , hogy a Balázs szólt : neki felakadt a gáz ."" Én este a gőzborotva- és velness mosás után , mégis kifordultam a főútra padlógázon , mondván , a fagyott aszfalton mosás után , nyári gumikkal , még agy dízellel is lehetne kicsit driftelni . Kis testével fickósan sedert , egész jól felgyorsult , majd elengedtem volna elégedetten a gázpedált , de az a padlón ragadt ... Na azt tudnotok kell , hogy a vastag - domború talpú MBT cipőben dolgozom . Hát az amúgy sem túl tágas lábtérben , nem igazán bírtam a gázpedál alá dugni , a kis huncutka meg a sikerén megrészegülve , csak gyorsult tovább , a bevehetetlen kanyar felé , mint bika a vörösposztónak ... Hát ilyenkor , azok a másodpercek , amíg az üveghangon forgó motor, a gyújtás levétele után végre leáll , az örökkévalóságnak tűnnek . Hát jó volt . Na ezek után csak megnéztem , hol a tréfamester . Nem a rudazat , nem a bovden , sem a rugó , hanem a Balázs előtti gazdája volt a ludas . : Mivelhogy félgáznál nem nyomta jobban soha ! Utána simán megszorult a karbi pillangótengelye . Hétvégén látta a nejem , rögtön beleszeretett , közölte neki jó lenne így ahogy van ... Simán mondtam neki faarccal , : ne is álmodj róla ... Jövő héten gyorsan szétszedem . Ha lesz mit majd mutatom . Üdv
OSZI

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: medbali » 2011.02.05 21:48

oszi írta:Csütörtökön fél napot csikizgettem , péntek reggel , cserébe hozott friss műszakit . Már az igaz , hogy a Balázs szólt : neki felakadt a gáz ."" Én este a gőzborotva- és velness mosás után , mégis kifordultam a főútra padlógázon , mondván , a fagyott aszfalton mosás után , nyári gumikkal , még agy dízellel is lehetne kicsit driftelni . Kis testével fickósan sedert , egész jól felgyorsult , majd elengedtem volna elégedetten a gázpedált , de az a padlón ragadt ... Na azt tudnotok kell , hogy a vastag - domború talpú MBT cipőben dolgozom . Hát az amúgy sem túl tágas lábtérben , nem igazán bírtam a gázpedál alá dugni , a kis huncutka meg a sikerén megrészegülve , csak gyorsult tovább , a bevehetetlen kanyar felé , mint bika a vörösposztónak ... Hát ilyenkor , azok a másodpercek , amíg az üveghangon forgó motor, a gyújtás levétele után végre leáll , az örökkévalóságnak tűnnek . Hát jó volt . Na ezek után csak megnéztem , hol a tréfamester . Nem a rudazat , nem a bovden , sem a rugó , hanem a Balázs előtti gazdája volt a ludas . : Mivelhogy félgáznál nem nyomta jobban soha ! Utána simán megszorult a karbi pillangótengelye . Hétvégén látta a nejem , rögtön beleszeretett , közölte neki jó lenne így ahogy van ... Simán mondtam neki faarccal , : ne is álmodj róla ... Jövő héten gyorsan szétszedem . Ha lesz mit majd mutatom . Üdv
Pillangótengely... pfff.
Rájöttél honnan jönnek a zörgő hangok hátulról?
Beleszeretett a nejed? Ha hiszed ha nem az enyém is jobban szerette a Cougar-nál :nemtom:
De lehet csak azért mert arra nem költöttem/költök egy zsák pénzt :idea: :mrgreen:
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.02.06 11:09

_____ Az egyébként új hátsófékpofákra kellett ráállítani , mert messze voltak . Pici hangja maradt a külső féltengely csapágynak . De valaki jól fog járni evvel a híddal , ami furcsamód , egyszerre tekeri a kerekeket. _____ Azt hiszem a jányoknál , a kezelhető mérete miatt tuti befutó . ( hajrá IRCSI ) . _____ De az is igaz , hogy a megrendelő riadt tekintettel nézegette az udvaron álló 10 autót , amikor mondtam neki hogy már rég itt van az ELENÓRA is . Nagy levegőt vettem , maJD MONDTAM NEKI :az orra előtt álló piros kocsi az , amin átnézve kereste mindenhol , hogy hol lehet.............. De ha mán vót az a bizonyos KING COBRA , hát összemosom őket , csak a " LÁTÓK " örömére , a gépházfedélre kap egy fotorealisztikus , ágaskodó - fémes , robotkígyó airbrusht , a fekete belteret meg ezüstös-feketés-fehéres , kígyóbőrrel kombinálva , vadítom meg . Ha túl jó kedvemben leszek , akkor ajtónyitásra még sziszegni is fog . . . ( most még csak nyikorog )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára oszi 2011.02.06 16:17-kor.
OSZI

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2011.02.06 11:53

oszi írta:........ furcsamód , egyszerre tekeri a kerekeket. ........ Ha túl jó kedvemben leszek , akkor ajtónyitásra még sziszegni is fog . . .

Mivan? Sper?
A csörgőkígyó csörgőjének hangja sokkal jobban azonosítható. Bár nincs köze a kobrához.....

Avatar
oszi
Úrvezető
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2010.07.24 19:12
Tartózkodási hely: BUDAPEST

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: oszi » 2011.02.06 16:19

Ha érdekel , majd belekukkantasz , de ha az - ha nem , egyszerre tekergeti . Ma kivettem a hátsó hidat ,és a pajtából kirángatott GM 7,5 essel összemértem . Ugyan 2 centivel szélesebb , és a spirálrugó tányérját is le kell csapni , de máris alatta van , az 5 felni tőcsavaros , rövid - speer híd . Úgy tűnik, hátra sikerül felcsalni a 69-es hátsó lökhárítóját . Ha kész az első agy , rakhatom fel a 17-es felniket .
OSZI

Avatar
MrMach1
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2007.07.07 3:16
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: MrMach1 » 2011.02.08 0:59

oszi írta:Ha érdekel , majd belekukkantasz , de ha az - ha nem , egyszerre tekergeti .

77-78-ban nem lehetett Traction-Lok-ot rendelni. Ettől még cserélhették is, vagy csak nagyon jól kiegyenlített a hátulja.
[color=#FC8023]1978 Ford MustangII Mach1 302 T-Top[/color]

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: medbali » 2011.02.08 8:25

MrMach1 írta:
oszi írta:Ha érdekel , majd belekukkantasz , de ha az - ha nem , egyszerre tekergeti .

77-78-ban nem lehetett Traction-Lok-ot rendelni. Ettől még cserélhették is, vagy csak nagyon jól kiegyenlített a hátulja.
Nos, engem is meglepett amit Oszi írt. Én nem vettem észre hogy tekerne mindkettő.
Ezzel kapcsolatban hogy nem lehetett rendelni csak azt mondom hogy Fordéknál ezt sose lehet tudni 8)
Ha svájci autó volt akkor elképzelhető hogy más opciók is rendelhetők voltak hozzá? :nemtom:
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22126
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mustang II vásárlása

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2011.02.08 11:55

medbali írta:Ha svájci autó volt akkor elképzelhető hogy más opciók is rendelhetők voltak hozzá? :nemtom:
Meglepődnék. Annyit sikerült Svájcban kiderítenem a svájci Mustangokról, hogy azok mind amerikai Mustangok, csak Svájcban összerakták rendesebben, meg kiszedték a felesleges technikát. (3. féklámpa, kat)

Válasz küldése